نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 بصورت کاملا اینترنتی و صرفا از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام می شود . داوطلبان بعد از اعلام نتایج می توانند با مراجعه به سایت سنجش از منوی کناری وارد قسمت " جامع علمی کاربردی " شوند . در مرحله بعدی باید روی لینک " اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1397 " برای داوطلبان مقطع کاردانی و لینک " اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1397 " برای داوطلبان مقطع کارشناسی کلیک کنند . در مرحله بعدی تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که دو روش برای مشاهده نتایج را در مقابل شما قرار می دهد . در ادامه مقاله به توضیح نحوه مشاهده نتایج علمی کاربردی مهر 97 با این دو روش خواهیم پرداخت .


 

 


نحوه دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 با شماره پرونده و شماره شناسنامه

در این روش صرفا کافیست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را در قسمت های مربوطه وارد کرده و با وارد کردن عبارت امنیتی ، نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 را دریافت کنید . دقت داشته باشید شماره پرونده شما در رسید ثبت نام درج شده است و برای دسترسی به آن کافیست رسید ثبت نام خود را مشاهده کنید . اگر به رسید ثبت نام و شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید از روش بعدی استفاده کنید .


نحوه دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 با اطلاعات شخصی

در این روش صرفا کافیست اطلاعات شخصی و هویتی خود شامل نام ، نام خانوادگی و شماره شناسنامه خود را وارد کنید . دقت داشته باشید که در این کادر ها باید دقیقا اطلاعاتی را وارد کنید که در هنگام ثبت نام و در سایت سنجش وارد کرده بودید . به عنوان مثال اگر نامتان شامل دو بخش است و در هنگام ثبت نام بین این دو بخش فاصله قرار نداده بودید در این قسمت هم باید دقیقا به همان شکل وارد کنید . اگر به هر دلیلی از هیچ کدام از دو روش بالا نتوانستید نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 را دریافت کنید باید از قسمت پاسخگویی به سوالات سازمان سنجش درخواست جدید ثبت کنید و درخواست بازیابی شماره پرونده خود را ثبت نمایید . اگر در دریافت نتایج خود به مشکل برخورده اید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ، نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 97 را به اطلاع شما برسانند .منبع : اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی